21 Şubat Çarşamba , 2024

EBYÜ’de Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde dış paydaşların  görüş ve önerilerinin alınması amacıyla Danışma Kurulu toplantısı, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’in başkanlığında gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr. Cihat Özgenel, Üniversite Danışma Kurulunda yer alan iş insanları, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mezun öğrenci ve kalite koordinatörlüğü üyeleri katıldı. Toplantıda Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’in Üniversitede gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunmasından sonra Danışma Kurulu üyeleri, Üniversitenin Eğitim-Öğretim, Araştırma-Geliştirme ve toplumsal katkı  çalışmalarının etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için öneri ve tavsiyelerde bulundular. Danışma Kurulu Üyeleri kurulda yer almalarından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek Üniversite ile iş birliği çalışmalarının artarak devam edeceklerini ifade ettiler. Toplantı sonunda Rektör Levent katılımcılara öneri ve katkıları için teşekkürlerini iletti ve ekrana yansıtılan kare kod aracığıyla Danışma Kurulu Anketi katılımcıların değerlendirmesine sunuldu.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …