16 Haziran Pazar , 2024

Eğitimler İçin Protokol İmzalandı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ile Bartın Üniversitesi arasında hizmet içi eğitimlerin çevrim içi yöntemlerle iş birliği içerisinde yürütülmesi konusunda protokol imzalandı.

İmzalanan protokolle, personelin görevleri ile ilgili bilgi ve becerilerini arttırılması ve bu şekilde personel tarafından sunulan hizmetin verim ve kalitesini yükseltmesi amaçlanmakta. Bu amaçla Protokol kapsamında, personelin sürece dair farkındalıklarının artırılması için gayret gösterilecek ve görevli personelin günün koşullarına ve mevzuata uygun olarak yetişmeleri sağlanacak. Ayrıca personelin daha ileri ki görevlere hazırlanmaları için liderlik, motivasyon, kurum aidiyeti ve iletişim konularında da eğitimler verilecek.

Üniversiteler arası işbirliklerini önemsediklerini belirten Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Akın  Levent, imzalanan bu protokolün mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında önemli olduğunu belirterek, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …