“En İyi Narkotik Polisi: ANNE” Seminerleri Sürüyor

Erzincan’da ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesi kapsamında ailelere yönelik bilgilendirme çalışması yapılmaya devam ediyor.

“En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesi kapsamında Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi görevlileri, aileleri bilinçlendirmeye devam ediyor.

Erzincan İl Müftülük kütüphanesinde her Çarşamba devam eden tefsir dersinin sonunda dersin konuğu olarak katılım sağlayarak uyuşturucu madde ile mücadelenin nasıl olması gerektiğine dair farkındalık oluşturacak bilgiler sundular.

İçişleri Bakanlığı tarafından çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçmek ve uyuşturucu ile daha güçlü mücadele etmek amacıyla, anne duyarlığından ve mücadelede anne desteğinden hareketle ‘ En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesi Erzincan’da çalışmalarını sürdürüyor. Erzincan İl Müftülüğünde  devam eden tefsir dersinin sonunda vatandaşlara madde bağımlılığı ve uyuşturucu maddenin zararları konusunda seminerler verilerek farkındalık oluşturuyor.

Diğer Haber

Erzincan ve Çevrelerinde Beklenen Kuvvetli Yağışlara Dikkat !

Erzincan ve çevresinde kuvvetli yağışlar olabileceği  uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğüne bağlı 12. Bölge Müdürlüğünden …