9 Ağustos Salı , 2022

Erzincan Belediyesi cadde ve sokakları temizlemeye devam ediyor

Erzincan’da yaşanan sel felaketinin ardından başlayan temizlik çalışmaları sürüyor. Erzincan Belediyesi cadde ve sokaklarda oluşan çamurları temizlemeye devam ediyor.

Erzincan’da geçtiğimiz günlerde yaşanan sağanak yağışın ardından gelen sel felaketinin izleri siliniyor. Erzincan Belediyesi ekiplerinin selin ardından başlatmış olduğu temizlik çalışmaları kapsamında birçok cadde ve sokak temizlendi. Ana arterler başta olmak üzere sokaklarda da çalışmalarını yoğunlaşırken, yağmur suları ile gelen katı atıklar ve çamurlar suyla yıkanarak temizleniyor.

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun; “Şehrimizde yaşanan sel felaketiyle birlikte cadde ve sokaklarda biriken çamur ve katı atıkların temizlik çalışmaları mesai mefhumu gözetmeksizin devam ediyor. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları ve trafik akışının rahatlıkla sağlanabilmesi için cadde ve sokaklarımız temizliyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” dedi.

Diğer Haber

Belediye personelinden kan bağışına destek

Erzincan Belediyesi personeli Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan bağışına destek verdi. Erzincan Beleyesi personeli, …