Erzincan Gençlik Merkezi Gençlerin Kişisel Gelişimlerine Katkı Sağlıyor

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi, gençlerin serbest zamanlarını verimli değerlendirmeleri amacıyla çalışmalar yürütüyor.

Erzincan Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi, gençlerin serbest zamanlarını ilgi ve yetenekleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyor.
Gençlik Merkezinde gençlerin serbest zamanlarını ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, onlara faydalı olabilmek amacıyla verimli geçirebilecekleri çalışmalar için farklı kurs ve aktiviteler düzenleniyor.
Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan faaliyetlerde gençler, çocuklar kıyasıya eğleniyor. Akademik ve kulüp başvuruları da zamanlarını dolu dolu geçirmesi yönünde yardımcıda bulunuluyor. Gençlik merkezinin çalışmaları kapsamında gitar, bağlama, keman, ney, resim, ebru, tiyatro, halk oyunları, İngilizce , eğitim dilleri gibi alanlarda eğitimler veriliyor. Ayrıca gençler burada gönüllülük faaliyetlerine, akademi faaliyetleri alanlarında yardımcı etkinliklere de katılıyor.

Diğer Haber

Erzincan’da yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte şehrin çeşitli …