Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından iftar programı düzenlendi

Türk Polis  Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi.

Gerçekleştirilen iftar programına Erzincan  Valisi Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Adli Yargı Komisyon Başkanı Halil Odabaş, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve Eşi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, emniyet mensupları ve aileleri, şehit yakınları ile gaziler katıldı.

Düzenlenen İftar Programında birer konuşma yapan Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıldönümünü kutlayarak, tüm Erzincanlılara hayırlı Ramazanlar dilediler.

Program kapsamında son olarak konuşan Erzincan Valisi Mehmet Makas, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek; “Milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması için gece gündüz demeden fedakârca görev yapan Emniyet güçlerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki görevlerinde de başarılar diliyorum” dedi.

Bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla andığını belirten Vali Makas, tüm katılımcıların Ramazan ayını tebrik ederek, Mübarek Ramazan ayının şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Diğer Haber

Erzincan ve Çevrelerinde Beklenen Kuvvetli Yağışlara Dikkat !

Erzincan ve çevresinde kuvvetli yağışlar olabileceği  uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğüne bağlı 12. Bölge Müdürlüğünden …