15 Temmuz Pazartesi , 2024

Erzincan Milletvekilleri, Jandarma Teşkilatı’nın 182. Yıl Dönümünü Kutladı

Haber: Eren Varlı

Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Jandarma Teşkilatı`nın 182. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladılar.

Erzincan Milletvekilleri mesajlarında: “Jandarma Teşkilatımız, yasalarca belirlenmiş sınırlar çerçevesinde başarılı çalışmalarını 182 yıldır devam ettiren köklü bir kuruluşumuzdur. Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışan, suç ve suçlularla mücadelede dünya çapında örnek olan Jandarma Teşkilatımız, görevini fedakârca yerine getirmesiyle halkımızın güvenlik kuvvetlerimize olan güvenini arttırmaktadır. Jandarma Teşkilatı; eğitimli personeli, çağın gereklerine uygun teknolojik donanımı, disiplini, vatan sevgisi ve üstün vazife bilinciyle görev ve sorumluluklarını yerine getirirken, asli görevlerinin yanı sıra, hayata geçirdiği insan odaklı sosyal projeler ve kültürel hizmetlerle, halk ile devlet arasında önemli bir köprü olmuştur.
Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatı’mızın kuruluşunun 182. kuruluş yıl dönümünü kutlar, İl Jandarma Komutanlığı personelimiz başta olmak üzere Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Vatan uğrunda hayatlarını kaybeden Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de acil şifalar ve şükranlarımızı sunuyoruz. Allah kahraman güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.” İfadelerini kullandılar.

Diğer Haber

“Bebek Dostu Kuruluş” değerlendirmesi yapıldı

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi …