Erzincan Valiliği Sanatçıları Yalnız Bırakmadı

Haber: Eren VARLI

Erzincan Valiliği korona virüs nedeni ile mağdur olan Erzincanlı Müzisyenleri unutmadı. Yaşanan sıkıntıları Erzincan Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı’ya anlatan Erzincanlı Müzisyenler Barış Polat ve Hüseyin Alan, örnek çalışması için Erzincan Valiliğine teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yazılı olarak bir açıklama yapan Sanatçı Barış Polat; “Sevgili Dostum, Değerli Meslektaşım, Sanatçı Arkadaşım Hüseyin Alan, yaklaşık 2 aydır Erzincan’da korona virüs nedeni ile mağdur olan müzisyenlerimiz için yoğun bir mücadeleyi tek başına üstlenerek birçok kişiden söz almasına rağmen hiç bir sözün yerine getirilmediğini bana bir konuşma sırasında söylemesi üzerine Sayın Erzincan Vali Yardımcımız İhsan Ayrancı ile görüştüm.  24 saat geçmeden Erzincan Valiliği elini uzattı.

Mağdur olan birçok müzisyen arkadaşımıza destekler ulaştırıldı. Bu gün teşekkür etmek için Hüseyin Alan kardeşim ile Sayın Vali Yardımcımız İhsan Ayrancı’yı makamına ziyarete gittik. Büyük bir devlet adamı olduğunu şu sözlerle kanıtladı bize; “Bu zorlu süreçte devletin parası millete aittir. Biz onlara ait olanı teslim ettik teşekkürlük bir şey yapmadık. Görevimizi yaptık” cevabını verdi. Devlet büyüklüğünü gösterdi. Erzincan valiliğine bu örnek çalışması için teşekkürlerimi sunarım siz değerli takipçilerimden alkışları bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer Haber

Erzincan 7 proje ile katılacak

Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projelerinde Erzincan  7 proje ile Erzurum Bölge Yarışmasına katılım hakkı …