13 Ağustos Cumartesi , 2022

Erzincan’da Açık Öğretimden 378 Öğrencimiz Mezun Oldu

Erzincan Halk Eğitimi Merkezinden bu dönemde 378 öğrenci mezun olarak diploma almaya hak kazandı. Yine aynı dönemde açık ortaokuldan da 22 öğrenci mezun oldu.

Açık Öğretim Kurumları 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem online sınav sonuçları açıklandı. Açık öğretim ortaokulu ve açık öğretim lisesi öğrencileri kendi kişisel sayfalarından sınav sonuçlarını öğrenebilirler açıklaması yapıldı.

01 Mart 2022- 10 Mart 2022 tarihleri arasında online (çevrim içi) olarak yapılan sınav sonuçlarına göre mezun olan öğrenciler diplomalarını kayıtlı oldukları Halk Eğitimi Merkezlerinden alabilecek. Sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra Erzincan Halk Eğitimi Merkezinden bu dönemde 378 öğrenci mezun olarak diploma almaya hak kazandı. Yine aynı dönemde açık ortaokuldan da 22 öğrenci mezun oldu.

Diploma almaya hak kazanan 378 öğrencimiz diplomalarını 4 Nisan 2022 Pazartesi gününden itibaren  Erzincan Halk Eğitim Müdürlüğü açık öğretim bürosundan şahsen müracaatlarıyla alabilecekler.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …