21 Şubat Çarşamba , 2024

Erzincan’da Öğrenciler Polis Haftasını Unutmadı

Demirkent TOKİ İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası münasebetiyle Erzincan Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler. 

Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Demirkent TOKİ İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, günün anısına İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’a çiçek takdim ederek, tüm polislerin haftasını kutladılar. Minik öğrenci ve öğretmenlerini makamında ağırlayan İl  Emniyet Müdürü Kenan Kurt, minik öğrenciler ile yakından ilgilendi. Kurt, Polis Teşkilatı’nın yapmış olduğu kutsal görevleri minik öğrencilere anlattı. Daha sonra öğrencilere hediyeler takdim etti. Demirkent TOKİ Ortaokulu Müdürü Ahmet Sağsöz, ülke güvenliği ve huzuru için gece gündüz çalışan polislerin zor ama kutsal bir görev yürüttüklerini söyledi. Ahmet Sağsöz, Türk Polis Teşkilatının 178. Yılını kutlayarak bu görevde şehit düşen polislere Allah’tan rahmet dileyip, kendilerini ağırlayan İl Emniyet Müdürü Kenan KURT ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …