Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu Coşkuyla Kutlanıyor

 

Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında  bir çok etkinlik ile devam ediliyor.Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Halk Dansları Topluluğu Gösterisi ve Elif Buse Doğan, Kağan Alptekin, Nilgün Kızılcı Konserine Erzincanlılardan yoğun ilgi gösterdi.

 

Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü münasebetiyle EBYÜ Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen  Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Halk Dansları Topluluğu Gösterisi ve Elif Buse Doğan, Kağan Alptekin, Nilgün Kızılcı Konserine Erzincanlılardan yoğun ilgi gösterdi.Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Halk Dansları Topluluğu Gösterisi ve Elif Buse Doğan, Kağan Alptekin, Nilgün Kızılcı Konserine Erzincanlılardan yoğun ilgi.

Erzincan’ın bu onur ve gurur gününde sergiledikleri muhteşem gösterileriyle ve seslendirdikleri bir birinden güzel eserleriyle Erzincan protokolü ve salonunu dolduran yüzlerce vatandaş  tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.

Programın sonunda sanatçılara ve halk dansları ekibine çiçek takdiminde bulunan kent  protokolü, sergiledikleri bu güzel program için sanatçılara, müzisyenlere ve halk dansları ekibine, programa katılımlarından dolayı da tüm hemşehrilerimize teşekkür ettiler.

Diğer Haber

Erzincan’da yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte şehrin çeşitli …