19 Haziran Çarşamba , 2024

ERZİNCANLI LÜTFİ ÖZGÜNAYDIN HABİTAT TV DE

Gazeteci-Yazar Lütfi Özgünaydın Habitat TV de. Coşkun Aral ın kurduğu Habitat TV de 20 ekim Çarşamba Saat 20.00 de hemşehrimiz Lütfi Özgünaydın Portfolyo  programında yer alacak. Genellikle Lütfi Özgünaydın nın fotoğraflarının ve çalışmalarının yayımlanacağı programı Coşkun Aral ın eşi Müge Aral hazırlıyor. Lütfi Özgünaydın, “ Erzincan ve Kemaliye fotoğraflarının da yer alacağı programı Erzincanlı hemşehrilerim izlerse çok sevinirim. Yurt içinde ve Yurt dışında yaptığım çalışmalarımı anlattım. Çok özel bir fotoğraf  seçimi de yaptık. Düşüncelerimi de anlattım. Toplumsal gelişme için önerilerimi de sıraladım.”

Habitat TV Tivubu 2. Ve 100. Kanalda yayın yapıyor. Ayrıca Uydu üzerinden yayınlanıyor. Çarşamba günü saat 20 yayımlanacak program Perşembe günü saat 12.00 de tekrarlanacak ayrıca iler ki tarihlerde tekrarı var. Lütfi Özgünaydın ; “ Erzincanlı hemşehrilerim izlerse sevinirim. En kısa sürede Erzincan a gelip bir gösteri yapmak istiyorum. Üniversite öğrencilerine gösteriler/söyleşiler yapmak istiyorum. Bütün hehşehrilerime selamlar iyi dilekler gönderiyorum. Erzincan için görüşlerimi düşüncelerimi Kemaliye de olduğum süre içinde yazmaya çalışacağım. Erzincan basınının ilgisine çok teşekkür ediyorum.”

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …