19 Haziran Çarşamba , 2024

ETSO’ dan 10 Ocak’a Plaketle Kutlama

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla   Erzincan’da görev yapan basın mensuplarına plaket takdiminde bulundu.

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve yönetim kurulu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla   basın mensuplarıyla bir araya geldi. Özel bir restoranda düzenlenen davette, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve yönetim kurulu, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan, Özsöz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fikri Özsoy ve basın mensupları katıldı.

Burada bir konuşma yapan Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, Erzincan’ın nabzını tutan basın mensuplarının mesleklerini yerine getirmek için yaptıkları özveri ve fedakarlıktan dolayı tebrik ederim. Basınımızın güzide temsilcilerimizin 10 Ocak çalışan gazeteciler  gününü kutluyorum. Davetimize icabet ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum dedi. Tanoğlu konuşmasının devamında, 2021 yılında Erzincan TSO’nun çalışmaları ve yapacakları hakkında bilgiler verdi. Konuşmasının devamında Tanoğlu, yaklaşık 3. 5 yıldır Ticaret Odası görevini yürütüyorum. Görevini yürüttüğüm bu yıllar içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetlerle ilgili bilgileri sizlere slayt şeklinde sunduk. Şuan ki tek hedefimiz görevimizi bitirinceye kadar iyi bir hizmet vermek ve yeni hizmet binamızı da hizmete açıp bizden sonra gelenlere iyi bir ticaret odası devretmek diye konuştu.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …