23 Haziran Pazar , 2024

eTwinning Örnek Proje İncelemeleri-2 Toplantısı Yapıldı

Erzincan’da ki  eTwinning proje çalışmaları Erzincan’da görev yapan  öğretmenler tarafından devam ediyor.

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi, öğretmenlerin bu çalışmalarını desteklemek ve onlara her konuda yardımcı olabilmek için çalışıyor.

Bundan dolayı eTwinning projelerine yeni başlayan ve ilk kez kalite etiketi başvurusu yapacak olan öğretmenlere destek olmak adına eTwinning’e dair farklı temalarda bilgilendirme toplantıları yapılıyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilen toplantının ana konusu eTwinning örnek proje incelemeleri üzerine oldu.

Bu proje incelemeleri daha önce Kalite Etiketi almış proje sahibi öğretmenlerin projelerini ve tecrübelerini paylaştıkları bir işbirliği çerçevesinde yürütülmektedir. Bu kapsamda ‘eTwinning Örnek Proje Sunumu-2’ konulu bilgilendirme toplantısı Zoom üzerinden Erzincan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Şükran Lokman işbirliği ile gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını yapan Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Ar-Ge Birimi Şube Müdürü Hüseyin Erol, Erzincan’ın eTwinning projelerinde yükselen başarı grafiğine değindi.

Ulusal Kalite Etiketine sahip bu projede örnek etkinlikler, kullanılan Web2.0 araçları, Twinspace sayfa düzeni gibi konular üzerinde duruldu.

Diğer Haber

Vatandaş kendi sebzesini yetiştirmeye devam ediyor

Erzincan’da vatandaşlar kurulan pazarlarda  bağ ve bahçeleri için fide almaya devam ediyor. Yaz aylarında bağ …