12 Ağustos Cuma , 2022

Gösteri Maçında Bir Araya Geldiler

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bahar şenlikleri kapsamında Üniversite mezunları ve akademik personeli arasında “Futbol Gösteri Maçı” yapıldı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Yalnızbağ Yerleşkesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen “Futbol Gösteri Maçı”na izleyici olarak Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel, akademik ve idari personelin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Fatih Ertugay’ın da oyuncu olarak yer aldığı üniversite akademisyenleri ile mezunları, düzenlenen futbol gösteri maçında bir araya geldi.  Maçı izleyen Rektör Prof. Dr. Akın Levent, her iki takımın da gayet iyi bir mücadele ortaya koyduğunu belirterek: “Hem personelimize hem de mezunlarımıza bu güzel oyun için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Maç sonunda oyuncuları tebrik eden Rektör Levent, katkılarından dolayı takımlara kupa ve madalyalarını takdim etti. Müsabakayı akademisyenler ve öğrenciler de büyük bir ilgiyle takip etti.

Diğer Haber

“Genel Asayiş Uygulaması”Gerçekleştirildi

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce genel asayiş uygulaması yapıldı. Genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması …