12 Ağustos Cuma , 2022

Genel temizlik çalışmaları devam ediyor

Erzincan Belediyesi’nin şehir genelinde başlattığı genel temizlik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 7/24 hizmet anlayışıyla şehir genelinde ve mahallelerde dur durak demeden çalışmaya devam ediyor. Ekipler, günlük olarak yapılan cadde, sokak, meydan süpürme ve evsel atıkların toplanması gibi işlerine ilave olarak, şehir genelinde tüm mahallelerde genel temizlik ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan temizlik çalışmaları kapsamında mahallelerde ot biçme, yol süpürme ve yıkama gibi birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Şehir genelinde mahallelerde çalışmalar devam ederken yeşil alanlar yabani otlardan temizlenerek, görsel bakımdan daha iyi hale getiriliyor. Mahallelerde ibadethaneler, muhtarlıklar, park ve bahçeler gibi vatandaşların sık bulunduğu mevkilerde, temizlik ve bakım çalışmalarının kesintisiz şekilde sürdüren ekipler süpürme, yıkama ve mıntıka temizliği ve genel temizlik yaparak halkın kullanımına sunuyor.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …