15 Temmuz Pazartesi , 2024

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güran, Vali Makas’ı Ziyaret Etti

YÖK Anadolu Projesi kapsamında Erzincan’da bulunan Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Hacettepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vural Gökmen ve kendilerine eşlik eden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ile Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Öztekin Algül, Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette, Rektör Güran ve Rektör Levent, YÖK Anadolu Projesi kapsamında genç ve kıdemli üniversiteler arasında yapılan eşleştirme protokolleri gereği Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ile eşleştirilen Hacettepe Üniversitesi’nin birlikte yürütecekleri çalışmaları Vali Makas ile paylaştılar.

Yapılan görüşmede Vali Makas, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin, Hacettepe Üniversitesi tarafından desteklenmesi ile akademik insan gücü ve araştırma alt yapısı bakımından daha da gelişeceğine inandığını belirtti.

Bilime, bilim dünyasına kıymet veren ve bu projeye verdikleri destekten ötürü Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e teşekkürlerini ileten Vali Mehmet Makas nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Diğer Haber

“Bebek Dostu Kuruluş” değerlendirmesi yapıldı

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi …