16 Haziran Pazar , 2024

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güran’dan, Rektör Prof. Dr. Levent’e Ziyaret

“YÖK Anadolu Projesi” kapsamında genç üniversite olarak eşleştirildiğimiz Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Anadolu Üniversiteler İş birliği toplantısı öncesi Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Hacettepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vural Gökmen de hazır bulundu. Gerçekleşen ziyarette Rektör Güran ile bir süre sohbet eden Rektör Levent, proje kapsamında Hacettepe Üniversite ile eşleştirilmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’ne katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti. Prof. Dr. Güran da Hacettepe Üniversitesi ile genç üniversite olan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin bilime ve eğitime önemli katkı sağlayacağına ve birlikte önemli çalışmalar yapacağı yönünde düşüncelerini dile getirdi. Ziyaret sonunda Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü, Sayın Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran’a ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ileterek hediye takdim etti.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …