9 Ağustos Salı , 2022

Hayallerindeki Bölüm İçin Ter Döküyorlar

Yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında Erzincan’da öğrenciler hayalleri için ter döküyor.

Öğrencilerin eksiklerini gidermeleri için ücretsiz olarak sunulan 2022- 2023 eğitim- öğretim yılı yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile yaz okulları eğitimleri sürüyor. Öğrenciler yaz döneminde eksiklerini tamamlayarak gelecekteki hedeflerine ulaşmak için çaba sarf ediyor.

Erzincan’da yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları devam ediyor. Kurslara katılan öğrenciler yaz boyunca hem eksikliklerini gideriyor hem de üniversite sınavına yönelik olarak çalışma yapıyorlar.

Erzincan’da  bir çok okulda devam eden kurslara katılan öğrenciler gelecekleri için tatillerinden ödün veriyorlar. Sıcak yaz günlerinde öğrenciler  aldıkları kurslarla çözdükleri sorularla geleceklerini inşa etmeye çalışıyorlar. Öğrenciler zamanlarını iyi değerlendirebilme, hedeflerine ulaşabilme yolunda  yaz boyunca onlara yönelik destekleme kurslarında  eksiklerini giderek hayallerinde olan okula ve bölümü kazanmak için ter döküyorlar.

Diğer Haber

Belediye personelinden kan bağışına destek

Erzincan Belediyesi personeli Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan bağışına destek verdi. Erzincan Beleyesi personeli, …