16 Ağustos Salı , 2022

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Eşi Özlem Nebati Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati’nin eşi Özlem Nebati, Vali Mehmet Makas’ın eşi Elif Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un eşi Ürküş Aksun, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Rahşan Külünk ve beraberindeki protokol eşleri Erzincan’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

İlk olarak Aslanlı Mahallesi’nde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Kardeşler Çocuk Evi ziyaret edilerek buradaki barınmaya ve korunmaya muhtaç çocuklar ile görüştüler. Vali Mehmet Makas’ın Eşi Hanımefendi Elif Makas’ın himayelerinde kurulan ErzinCAN Kadın Girişim Kooperatifini gezen Özlem Nebati, Elif Makas ve beraberindekiler, buradaki çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Ardından Erzincan’ın ilk koruyucu ailesi olan Hayriye ve Abdullah Sarı çiftine ziyarette bulunarak, evde bulunan üç çocuk ile görüşüp sohbet ettiler.
Daha sonra Şehit Polis Memuru Salih Zengin’in annesi Saime Zengin’i ziyaret eden protokol eşleri, son olarak Afganistan uyruklu mülteci aile ziyaretinde bulunarak, ailelerin istek ve taleplerini dinlediler.

Diğer Haber

Rektör Yardımcılığı Görevinde Devir Teslim Töreni

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Çağrı Çırak düzenlenen devir teslim …