20 Mayıs Pazartesi , 2024

“Hediyem Kitap Olsun” kampanyası

Erzincan İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Erzincan şubesince “Hediyem Kitap Olsun” kampanyası kapsamında hayır çarşısı etkinliği devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı ve Diyanet İşleri Başkanlığı il birliğinde “Hediyem Kitap Olsun” kampanyası başlatıldı. Bu kapsamda Erzincan İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Erzincan Kadın Kolları ve Gençlik Kolları gönüllüleri kermes programı düzenledi.

“Hediyem Kitap Olsun” kampanyası kapsamında Türkiye Diyanet Vakfı Erzincan Kadın Kolları ve Gençlik Kolları  gönüllüleri İl Müftü Yardımcısı Gülay Demirci koordinesinde ve TDV Kadın Kolları ve Gençlik Kolları desteğiyle “Hediyem Kitap Olsun” kampanyası kapsamında Hatice Hanım Kız Kur’an Kursu, Fatih Sultan Mehmet Han Kız Kur’an Kursu, Yavuz Selim Camiinde ve Mimar Sinan Kız Kur’an Kurslarında hayır çarşısı düzenlendi. Yoğun ilginin olduğu hayır çarşılarından elde edilen gelirle Kütüphanelere destek olunacağı belirtildi.

 

Diğer Haber

“Her Yürek Bir Gelecek”

Erzincan’da “Her Yürek Bir Gelecek” isimli el sanatları sergisi açılışı gerçekleştirildi. Projede öğrencilere, el becerisi …