20 Ağustos Cumartesi , 2022

İftar Sofrasında Bir Araya Geldiler

Erzincan Valisi Mehmet Makas, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Hüsemettin Erol ile birlikte Mertekli Yol Kontrol Noktasındaki jandarma personeli ve güvenlik korucuları ile iftar sofrasında bir araya geldiler.

Jandarma personelleri ve güvenlik korucuları ile aynı sofrayı paylaşan Vali Makas ve beraberindekiler, kahramanlarla bir süre sohbet de ettiler.

İftar sonrasında güvenlik güçleri Ramazan ayını tebrik eden Vali Makas, Ülkemizin ve milletimizin huzur ve güvenliği için mücadele eden Mehmetçiklerimizle aynı sofrayı paylaşmanın bahtiyarlığı içerisinde olduğunu belirtti.  Vali Mehmet Makas  konuşmasının devamında, “Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Gece gündüz demeden görevleri başında olan evlatlarımızın vatan savunmasında gücünü, ferasetini, dirayetini daim kılsın” dedi.

Vali Mehmet Makas ve beraberindekiler, daha sonra uygulama noktasında nöbet tutan görevi başındaki güvenlik güçlerini de ziyaret ederek, kolaylıklar dilediler.

Diğer Haber

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 408 Öğretim Üyesi alacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan bilgiye göre,Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında …