9 Ağustos Salı , 2022

İhtiyaç Sahibi Aileleri Unutmadılar

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımı yapıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı etkinliği bu yıl da önceden tespiti yapılan ihtiyaç sahibi 165 aileye toplamda 495 kilogram olarak dağıtıldı.

Kurban kesimi yapan emniyet mensupları,  gönüllü olarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere kurban payı toplanarak, vatandaşların özellikle de çocukların bayramları tebrik edilerek kurban etlerinin dağıtımı yapıldı.

Konuya ilişkin yapılan  açıklamada; Bayramlar, milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı toplumsal yaşamda vazgeçilmez öneme sahip günlerdir. Bayramlarda paylaşmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Bu bayramda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek amacı ile Erzincan İl Emniyet Müdürlüğümüzce geleneksel hale getirilen kurban eti dağıtımı etkinliği gerçekleştirilmiştir’ ifadelerine yer verildi.

Diğer Haber

Belediye personelinden kan bağışına destek

Erzincan Belediyesi personeli Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan bağışına destek verdi. Erzincan Beleyesi personeli, …