12 Ağustos Cuma , 2022

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Erzincan’da  her ay düzenli olarak yapılan İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı Vali Mehmet Makas başkanlığında yapıldı.

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı, Vali Mehmet Makas’ın başkanlığında, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve ilçe kaymakamlarının katılımıyla, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl genelinde alınan güvenlik ve asayiş tedbirlerine ilişkin konuların ele alındığı İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısında; vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak için Erzincan  genelinde yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.Ardından ilçelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla Vali yardımcıları, ilçe kaymakamları ve ilgili kurumların yöneticileri ile toplantı gerçekleştiren Vali Mehmet Makas, ilçelerdeki son durum hakkında kaymakamlardan bilgi alarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Diğer Haber

“Genel Asayiş Uygulaması”Gerçekleştirildi

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce genel asayiş uygulaması yapıldı. Genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması …