13 Ağustos Cumartesi , 2022

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Erzincan  112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda il güvenlik ve asayiş koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Mehmet Makas başkanlığında düzenlenen İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı; 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Cumhuriyet Başsavcı Vekili İrfan Alper, Vali Yardımcısı Yunus Emre Temel, ilçe kaymakamları, İl Emniyet Müdürü ve İl Jandarma Komutanın katılımıyla yapıldı.

Erzincan  genelinde alınan güvenlik ve asayiş tedbirlerine ilişkin konuların ele alındığı toplantıda; vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı’nın ardından ilçelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla ilçe kaymakamları ile toplantı gerçekleştiren Vali Makas, ilçelerdeki son durum hakkında kaymakamlardan bilgi alarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …