13 Ağustos Cumartesi , 2022

İl Millî Eğitim Müdürü Gün Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, belirli aralıklarla gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında Ulalar 75. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu, Sancak İlkokulu, Ulalar Ortaokulu, Ulalar Anadolu Lisesi ve Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulunu ziyaret etti.

İlkokulları ziyaret ederek okul yöneticileri, öğretmen ve yüz yüze eğitim faaliyetine başlayan öğrencilerle buluştu. Okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, sınıfları gezdi ve öğrenciler ile sohbet ederek salgın sürecinde normalleşme hakkında sohbet gerçekleştirdi. Okulların salgın sürecindeki işleyişi hakkında yerinde bilgiler alarak, öğretmenlerle bir araya gelen Gün, “Yaşadığımız bu salgın sürecinin eğitim öğretim faaliyetleri alanında sorunsuz bir şekilde yürütülmesi, salgında eğitim sistemimizin normalleşmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Süreci bir ekip ruhu ile yürütüyor olmamız ise sorumluluk bilincinin gereğidir. Ayrıca, Eğitimde kaliteyi arttırmak için Destekleme Yetiştirme Kurslarına katılımın önemli olduğunu belirterek, TÜBİTAK projelerindeki katılım ve kazanımlarından dolayı öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …