20 Ağustos Cumartesi , 2022

İl Millî Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Ziyarette, öğrencilere hitap eden İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecine dikkat çekerek, sınıflarda kapanma olmaması ve eğitimin sekteye uğramaması için PCR testlerinin önemli olduğunu belirtti. Bir önceki yılın başarı oranlarının memnuniyet verici olduğunu söyleyerek, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının devamlılığının önemini vurgulayarak, öğrencileri pandemi ve yüz yüze eğitime geçiş süreci hakkında bilgilendirdi. Hafta başı olması münasebeti ile İstiklal Marşı’nı öğrencilerle birlikte okuyup, sınıfları gezerek öğrencilerle görüş alışverişinde de bulunan Gün, birbirini, okulunu ve öğretmenleri sevmenin, başarıyı getireceğini ifade etti. Salgın sürecinden normalleşmeye geçiş sürecine de değinerek yüz yüze eğitime devam etmenin temel şartının maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymak olduğunu söyleyerek başarı dileklerinde bulundu.

Okul yöneticileri ve öğretmenlerle de bir araya gelen Aziz Gün, öğretmenlerin taleplerini dinledi. Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına öğrencilerin katılımının sağlanmasının önemini vurguladı. TYT ve AYT sonuçlarındaki başarılarından dolayı öğrenci ve öğretmenlere teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

Diğer Haber

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 408 Öğretim Üyesi alacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan bilgiye göre,Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında …