21 Şubat Çarşamba , 2024

İlçe Emniyet Müdürlüğünden Kaymakam’a Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının 178’nci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle İlçe Emniyet Amiri Ömer Aksu ve beraberindeki emniyet personelleri  Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen’i makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette, İlçe Emniyet Amiri Ömer Aksu, emniyet teşkilatının mesai mefhumu gözetmeden her şartta devleti ve milleti için canla başla çalıştığını belirterek kendilerine her zaman destek olan Kaymakam Ahmet Gülderen’e teşekkür etti.

Kaymakam Ahmet Gülderen, Türk Polis Teşkilatının  178’nci kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Polis teşkilatının tarihinden aldığı güçle bugün de devletimizin hizmetinde, milletimizin huzuru için büyük bir fedakârlıkla mücadelesine devam ettiğini dile getirdi. Ayrıca Kaymakam Ahmet Gülderen: “Sizlerin nezdinde, tüm polis teşkilatı mensuplarına verdikleri emekler için teşekkür ediyor ve Aziz Milletimizin huzuru ve güvenliği için canlarını feda etmiş şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazi ve emeklilerimiz ile halen görevde olan polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda İlçe Emniyet Amirliğinde görevlerinde faydalı çalışmalarından dolayı bazı personellere başarı belgesi Kaymakam Gülderen’e tarafından takdim edildi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …