20 Ağustos Cumartesi , 2022

İlgezdi, Erzincan’da Partililerle Buluştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Erzincan’da il binasında partililerle buluştu. İlgezdi, beraberindeki CHP milletvekilleri, parti disiplin kurulu üyeleri ve partililerle vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek amacıyla Erzincan’a geldi.

CHP İl Başkanlığı’nda  basın mensuplarına açıklama yapan Gamze İlgezdi, bir süre önce kalabalık milletvekili ekibi ile birlikte Erzincan’a ziyarette bulunduklarını o günkü izlenim ve ziyaretlerin kendilerine ışık tuttuğunu, bu gün ise parti içi çalışma ile Erzincan halkı ile iletişim sağlamak için bir toplantı yaptıklarını söyledi.

Partinin il, ilçe başkanları, meclis üyeleri, kadın kolları,  gençlik kolları ve partinin tüm hepsiyle aile olarak Erzincan’la ilgili sorunları masaya yatırdıklarını ifade eden İlgezdi, konuşmasında şunlara yer verdi: “Yakın süreçte olası bir seçim sürecinde ne kadar hazır olduğumuzu görmek istedik ve eksiklerimizi tamamlamak istedik dolayısı ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik. ilçe başkanlarımız da birebir bölgelerine ait görüşmeler yaptık. Biz bu çalışmada hem sandık güvenliği açısından hem Erzincan’ın nabzı açısından bilgi alışverişinde bulunduk ayrıca iletişimde girmediğin ev çalmadığı kapı senin değildir. Oy alamazsın bilinciyle öbek örgütlenmemizle ilgili seyrini Erzincan’da yeni başlayan bir çalışmamız bu, hem de daha başarılı neler yapabiliriz daha geniş kitlelere nasıl yayabiliriz görüştük.”

 

İlgezdi; “Özetle aslında bir seçime hazırız Türkiye genelinde, kalan eksiklerimizi tamamlamak adına da bugün yaptığımız toplantıyla tahmin o ki yakın bir süre sonra tekrar Erzincan’ı ziyaretle bunların olurunu görmüş olacağız. Eminim ki Erzincan’da bir başarıya hem başkanımla hem örgütümüzle imza atacağız. Buna yürekten inanıyorum. Böylesi sıkıntılı bir iklimde Türkiye’nin, gerek ekonomik gerek sanayi gerek tarım üretmeyen bir Türkiye’nin bulunduğu bir süreçte tekrar yaşanacak bir ülke haline gelmesi adına iktidara geleceğiz ve artık hukuksuzluğu haksızlığı adaletsizliği üretimsizliği bitireceğiz ve gerçekten liyakate dayalı bir kurgu ile ülkemize güzel günleri getirmenin ilk müjdesini vermiş olacağız” diye konuştu.

Diğer Haber

“Koruyucu Aile” Konulu Seminer Verildi

Erzincan İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Koruyucu Aile” konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi. …