İZDES Heyeti’nden Erzincan Valiliğine Çalışma Ziyareti

İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) projesi kapsamında Merkez Valisi Mevlüt Bilici başkanlığındaki heyet, Erzincan Valiliği’ne çalışma ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirilen Valilik ziyaretinde şeref defterini imzalayan Merkez Valisi Mevlüt Bilici, Vali Mehmet Makas ile Valilik makamında bir süre görüştüler. Merkez Valisi Mevlüt Bilici, İZDES Projesi kapsamında, daha verimli ve hızlı bir hizmet sunumu için illerin ihtiyaçları ve taleplerine ilişkin durum analizi yaptıklarını ifade ederek, Erzincan’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. İZDES Projesi çerçevesinde Erzincan’da yapılacak çalışma programının verimli ve faydalı geçmesi dileğinde bulunan Vali Mehmet Makas, ziyaretlerinden dolayı Merkez Valisi Mevlüt Bilici başkanlığındaki heyete teşekkürlerini iletti.

Diğer Haber

Erzincan’da aranan 9 kişi yakalandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda, …