16 Haziran Pazar , 2024

Kaymakam Çelik, Küllüce ve Kalecik Köylerinde İncelemelerde Bulundu.

Tercan Kaymakamı Musa Kazım Çelik, köy ziyaretleri ve denetimleri kapsamında ilçemiz Küllüce ve Kalecik köylerinde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Küllüce köyünü ziyaret eden Tercan Kaymakamı Musa Kazım Çelik, köy halkı ile bir araya gelerek şikayet ve taleplerini dinledi ve köy muhtarı Ali Yılmaz’ dan köydeki mevcut durum hakkında bilgi aldı. Daha sonra Kaymakam Musa Kazım Çelik ve beraberindekiler Küllüce köyü mezarlığını ziyaret ederek Şehit J.Er Servet Kaya’ nın kabri başında dualar okudular.

Ardından Kalecik köyünü ziyaret eden Kaymakam Musa Kazım Çelik, 2019 yılında yapımı tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilen 33 adet Kalecik köyü iskân konutlarının KÖYDES programı kapsamında başlatılan 10000 m² kilit parke taşı yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, köydeki vatandaşların şikâyet ve taleplerini dinledi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Emre Çapan ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Muhlis Pakkan, Kaymakam Musa Kazım Çelik’ e eşlik etti.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …