22 Şubat Perşembe , 2024

KEMAV’da Çelikmen Dönemi Başladı

Haber: Eren VARLI

Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfı’nın (KEMAV) Genel Kurul Toplantısı yapıldı. 2010 yılından bu yana 5 dönem KEMAV Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen İsmail Yücel, koltuğu Başkan Yardımcısı Dr. Ferudun Çelikmen’e devretti.

Yapılan seçim ile ilgili İsmail Yücel, yaptığı açıklamada  “2010 yılından bu yana yürüttüğüm KEMAV Başkanlığı görevini bugün yapılan genel kurulda birlikte çalıştığım dostum Dr. Ferudun Çelikmen’e huzur ve güvenle devrettim” dedi.

Yapmış olduğu hizmetlerin arkasında durduğunu ve yine canla başla yardıma devam edeceğini belirten Yücel, KEMAV ‘dan, Kemaliye Belediyesinden, KEMALİYEDER ‘den ve ERGAB ‘tan çok kıymetli hediyeler, plaketler aldım, hepsine teşekkür ederim. Yeni KEMAV yönetime başarılar dilerim” dedi.

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’nın da katıldığı genel kurulumuzda boş bulunan 11 Mütevelli Heyet Üyeliği için yapılan seçimde 11  yeni kişi oy birliği ile Mütevelli Heyeti Üyesi oldu.

YENİ MÜTEVELLİ HEYET ÜYELERİ

Fatma Akyüz, Fatma Gedikoğlu , Mustafa Bozkurt, Bekir Berat Özipek,  Feray Köse,Ender Erdem,Erdem Erkul,Atilla Erdaloğlu,Mehmet Ataman,Ragıp Güneysu, Hasan Şenel.

KEMAV’IN YENİ YÖNETİM KURULU İSE ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU

Dr. M.Ferudun Çelikmen, Müştak Ağrikli, Aytül Erdaloğlu, Bekir Taner Ateş, Kadriye Ayda Ünal, Günhan Ünsal, Rıza Erman.

Yeni Başkan Dr. Ferudun Çelikmen,  ise ‘‘KEMAV bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ecdat mirası, cennet memleketimiz için, Kemaliye sevdalısı hemşehrilerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …