20 Mayıs Pazartesi , 2024

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Son Başbakan Binali Yıldırım, Üniversitesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldiler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Son Başbakan Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, Uluslararası Türk Dünyası Sempozyumu kapsamında düzenlenen “Gençlik Buluşması” programında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldiler.

EBYÜ Merkez Kütüphanesinde düzenlenen programda üniversite yıllarından, iş hayatına siyasete ve günlük hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Son Başbakan, Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, gençlere tavsiyelerde bulundular.

Program sonunda öğrenciler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Son Başbakan, Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım ile bolca fotoğraf çekildiler.

Düzenlenen söyleşi programına, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Son Başbakan, Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, Vali Mehmet Makas, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, il protokolü ve EBYÜ öğrencileri katıldı.

Diğer Haber

“Her Yürek Bir Gelecek”

Erzincan’da “Her Yürek Bir Gelecek” isimli el sanatları sergisi açılışı gerçekleştirildi. Projede öğrencilere, el becerisi …