Koronavirüsle Mücadelede Görev Alan Şoförlere Başarı Belgesi

Erzincan Valisi Mehmet Makas, koronavirüs (Covid-19) ile mücadelesinde sahada yürüttükleri özverili çalışmalarla büyük katkı sağlayan araç şoförlerine moral ziyaretinde bulunarak, kendilerini başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Gerçekleştirilen ziyarette koronavirüs ile mücadelede hasta ve temaslıların hastaneye ve evlerine taşınması sırasında görev alan İl Sağlık Müdürlüğü şoförlerinin haricinde diğer kamu kurumlarında görevli olup, İl Sağlık Müdürlüğüne geçici olarak destek veren araç şoförleriyle biraraya gelen Vali Mehmet Makas, şoförlerin çalışma sistemine yönelik İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik’ten bilgi aldı. Ardından pandemi süreci boyunca büyük fedakârlıklarla çalışan ve büyük özverilerle sahada görev yapan araç şoförlerinin istek ve sorunlarını dinleyen Vali Mehmet Makas, tüm şoförlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Mehmet Makas gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; Erzincan’da koronavirüsle mücadele çalışmalarının etkin ve kararlı şekilde yürütüldüğünü bildirerek, bu kapsamda araç şoförlerinin kutsal bir görev icra ettiklerini kaydetti. Vali Makas konuşmasının ardından araç şoförlerini, koronavirüs ile mücadele kapsamında göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından ötürü başarı belgesi ile ödüllendirerek, başarılarının devamını diledi.

Daha sonra ise Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki bazı servisleri gezen Vali Makas, görevi başındaki sağlık çalışanlarını da koronavirüs ile mücadelede gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Diğer Haber

Şehit Gündüz’ün Ailesi ve Mezarı Ziyaret Edildi

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, 15 Temmuz’da FETÖ/ PDY terör örgütünün darbe teşebbüsü sırasında hayatını kaybeden …