20 Haziran Perşembe , 2024

Köy Ziyaretleri Yapıldı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Turan, İlçe Jandarma Komutanı Onur Hane, İlçe Özel İdare Müdürü Sezai Bayram, Aras Edaş Refahiye İşletme Şefi Alper Çift, İlçe Orman İşletme Müdürü Yüksel Saraç, Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Başhekimi Emrah Yılmaz ile birlikte Çamlımülk köyünün Yanık Mezrasına, Gölköyüne, Çatak köyüne, Resuller köyünün Ören Mezrasına ziyarette bulundu.

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç, ziyaretleri esnasında köyde bulunan vatandaşların talep ve şikayetlerini dinledi. Kaymakam Eyüp Kaykaç, vatandaşlara talep ve şikayetleri doğrultusunda yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca Gölköyüne yapılmış olan Sosyal Tesisi yerinde inceleyerek, köy halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaymakam Eyüp Kaykaç, daha sonra Yaylapınarı köyünde muhtar Cengiz Aktaş’ın vefat eden annesinin cenazesine katılarak, baş sağlığı dileğinde bulundu.

 

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …