18 Mayıs Cumartesi , 2024

Mahalle toplantıları devam ediyor

Erzincan Belediyesi tarafından mahallerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları vatandaşların takdirini topluyor. Toplantıların 12’ncisi 30 Kasım 2022 Çarşamba günü Saat. 19:00 da Fatih ve Akşemsettin Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Fatih Mahallesinde bulunan Türk Telekom Binali Yıldırım Ortaokulu toplantı salonunda yapılacak.

Toplantılarda Belediye tarafından Mahallerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.  Toplantılar Vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  Programları kapsamında 12’ncisini 30 Kasım 2022 Çarşamba günü Saat. 19:00 da Fatih ve Akşemsettin Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Fatih Mahallesinde bulunan Türk Telekom Binali Yıldırım Ortaokulu toplantı salonunda yapacağız. Fatih ve Akşemsettin Mahallelerinin kıymetli sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Diğer Haber

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı. Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) 2024 Nisan ayı konut …