Mahalle toplantılarında 16’ncısı düzenlenecek

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları vatandaşların takdirini topluyor. Bu hafta 16’ncısı düzenlenecek olan toplantı 20 Aralık 2022 Salı günü Saat. 19:00 da Mengüceli Mahallesi Erzincan Ortaokulu toplantı salonunda yapılacak.

Her hafta düzenli olarak yapılan toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.  Toplantılar Vatandaşlar tarafından büyük bir beğeni ile karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek isteklerini ve önerilerini dile getiriyorlar.

rzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; Mahalle toplantılarımıza düzenli olarak devam ediyoruz. Erzincanımız her şeyin en iyisine en güzeline layık. “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  Programları kapsamında bu hafta 16’ncısını düzenleyeceğimiz  toplantıda kıymetli mahalle sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Diğer Haber

Erzincan ve Çevrelerinde Beklenen Kuvvetli Yağışlara Dikkat !

Erzincan ve çevresinde kuvvetli yağışlar olabileceği  uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğüne bağlı 12. Bölge Müdürlüğünden …