22 Şubat Perşembe , 2024

Mahalle Toplantısı Ulalar Yerleşkesinde Gerçekleştirildi

Erzincan Belediye Başkanı  Bekir Aksun bugün Ulalar Yerleşkesinde bulunan 6 Mahallenin sakinleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı  Bekir Aksun gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar  ile bir araya geliyor. Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına Ulalar Yerleşkesi; Üç Konak, Cemal Gürsel, Mustafa Kemal Paşa, Özgürlük, Aziz Baba ve Ulalar Mahalleleri ile devam etti.

Belediye tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantısı Ulalar Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkan  Bekir Aksun, eşi Ürküş Aksun, CHP Belediye Meclis Üyeleri Çağdaş Baydaş, Hasan Aslan, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, Ulalar Yerleşkesi; Üç Konak Mahallesi Muhtarı Kemal Gülgel, Cemal Gürsel Mahallesi Muhtarı Volkan Sağış, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Hakan Çorlu, Özgürlük Mahallesi Muhtarı Asker Bayrak, Aziz Baba Mahallesi Muhtarı Hünkar Korkmaz, Ulalar Mahallesi Muhtarı Yaşar Kırkgöze ve Mahalle halklarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 4 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur Ulalar Yerleşkesinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Programda daha sonra mahalle muhtarları birer konuşma yaparak mahallelerinde yapılmasını istedikleri işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Belediye Başkanı  Bekir Aksun’a da teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Bekir Aksun ise konuşmasında toplantıya katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı  Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

 

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …