MEŞVERET ERZİNCAN “Köy Sohbetleri” Toplantısı Yapıldı

MEŞVERET ERZİNCAN “Köy Sohbetleri” toplantılarının ilki Yalınca Köyü’nde gerçekleştirildi.

Yalınca Köyü Cemevi’nde  düzenlenen toplantıya, Vali  Mehmet Makas, Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Erzincan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu, Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin, Erzincan Merkez Köylere Hizmet Birliği Müdürü Ufuk Akpınar, Yalınca, Girlevik, Tatlısu, Günbağı, Kalecik, Karatuş ve Kılıçkaya köylerinin muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

MEŞVERET ERZİNCAN Projesi hakkında muhtarlara ve köy sakinlerine bilgiler veren Vali Mehmet Makas, vatandaş odaklı kamu yönetimi çerçevesinde çalışmalara devam edildiğini belirterek, yapılan tüm çalışmalarda asıl amacın vatandaşların yüzünü güldürmek olduğunu belirtti.

Ardından katılımcıların istek ve sorunlarını dinleyen Vali Makas, hem vatandaşlarla bir araya gelmek, hem de vatandaşların taleplerini bizzat yerinde ve kendilerinden dinlemek için MEŞVERET ERZİNCAN toplantılarının düzenlendiğini belirten Vali Makas, düzenlenen bu toplantılara katılımlarından dolayı muhtarlara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Diğer Haber

Erzincan ve Çevrelerinde Beklenen Kuvvetli Yağışlara Dikkat !

Erzincan ve çevresinde kuvvetli yağışlar olabileceği  uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğüne bağlı 12. Bölge Müdürlüğünden …