20 Ağustos Cumartesi , 2022

MEŞVERET ERZİNCAN ‘‘Mahalle Sohbetleri’’ Yunus Emre Mahallesinde Devam Etti

Erzincan’da gerçekleştirilen  MEŞVERET ERZİNCAN “Mahalle Sohbetleri” toplantısı Yunus Emre Mahallesi’nde düzenlendi.

Akşam namazının ardından Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan Mimar Sinan Camii çay bahçesinde düzenlenen toplantıya, Vali Mehmet Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Mahalle Muhtarı Abdulkadir Karabina, ilgili kurum yöneticileri ve mahalle sakinleri katıldı.

Düzenlenen toplantıda, ilk olarak MEŞVERET ERZİNCAN Projesi hakkında mahalle halkına bilgiler veren Vali Mehmet Makas, vatandaş odaklı kamu yönetimi çerçevesinde çalışmalara devam edildiğini belirterek, vatandaşların huzur ve güvenliği başta olmak üzere, sağlık, eğitim, tarım, altyapı, ulaşım ve pek çok alanda çalışmaların sürdürüldüğünü dile getirdi.
Hem vatandaşlarla hemhal olmak hem de vatandaşların taleplerini bizzat yerinde ve kendilerinden dinlemek için MEŞVERET ERZİNCAN toplantılarının düzenlendiğini belirten Vali Makas, düzenlenen bu toplantılara katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Toplantıda; Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’da konuşma yaparak, belediye başkanlığı tarafından Erzincan’a yapılan ve yapılması planlanan projeler ve çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Yapılan konuşmaların ardından soru – cevap şeklinde devam eden toplantıda, Vali  Mehmet Makas ve beraberindekiler, mahalle sakinlerinin istek ve sorunlarını dinleyerek, taleplerin karşılanması ve sorunların çözümü konusunda değerlendirmelerde bulundular.

Diğer Haber

“Koruyucu Aile” Konulu Seminer Verildi

Erzincan İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Koruyucu Aile” konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi. …