20 Ağustos Cumartesi , 2022

Milli Takım Seçmelerine Çağrıldı

Antlaya’da devam eden U14 yaş grubu milli takım seçmelerine Erzincan’dan genç yetenek yıldız adayı Anagold 24 Erzincanspor U14 futbol takımı oyuncusu Arda Taşdemir davet edildi. Genç Milli Takımlar tarafından gerçekleştirilen ve 2008 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmeleri Antalya’da 15-29 Nisan 2022 tarihleri arasında oynanan karşılaşmalarla yapılıyor.

2008 doğumlu sporculardan oluşacak olan U14 yaş grubu Altyapı Milli Takımına Erzurum’da Doğu Anadolu Bölge Karmasına seçilen Arda Taşdemir, ardından da Antalya’da düzenlenen seçmelerde forma giyiyor. Yapılacak seçmeler sonucunda, Genç Milli Takım antrenörleri ile bölge antrenörlerinin takip edeceği maçlar sonrasında, U14 Milli Takımı ve kulüpler için oyuncu havuzu oluşturulacak.

 

Anagold 24 Erzincanspor altyapı Koordinatörü Murat Aydoğan ile Teknik sorumlu Yusuf Ak, Arda Taşdemir’in özel yetenek olduğunu gelecekte Türk Futboluna damga vuracağını söylediler.

Diğer Haber

“Koruyucu Aile” Konulu Seminer Verildi

Erzincan İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Koruyucu Aile” konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi. …