Mini Aile Manavı’ndan Takdir Toplayan Hizmet

Erzincan’da 3 yıldır kaliteli hizmetiyle adından söz ettiren Mini Aile Manavı, koronavirüs sürecinde de hijyenik tedbirler eşliğinde vatandaşlara hizmet sunmaya devam ediyor. Erzincan Yavuz Selim Mahallesi Bahçesaray Caddesi’nde 42 numarada hizmet veren Mini Aile Manavı, bölgede kaliteli hizmetin adres noktalarından biri haline geldi. Koronavirüs sürecinde vatandaşın en büyük ihtiyaçlarına cevap veren Mini Aile Manavı koronavirüs tedbirlerine uyarak evlere siparişlerini ulaştırıyor.

Yaptıkları hizmete ilişkin açıklamada bulunan Mini Aile Manavı sahibi Ömer Akgül; “3 yıldır Erzincan Yavuz Selim Mahallesi Bahçesaray Caddesi’nde 42 numarada hizmet veriyoruz. Tabi ki herkes gibi koronavirüs süreci bizleri de etkiledi. Ancak bizler sunduğumu kaliteli hizmetin devamı açısından devletimizin aldığı koronavirüs önlemleri kapsamında daha da dikkatli bir çalışma prensibi belirleyerek müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bu süreçte en önemli bağışıklık güçlendirici ilaçlar hiç şüphesiz ki sebze ve meyvelerdir. Vatandaşlarımız bağışıklığı güçlensin diye meyve ve sebze yerken bizlerde bu ihtiyaçları için onlara temiz kaliteli ürünler sunuyoruz. Vatandaşlarımız bu süreçte dışarı çıkmasın risk almasın ve oluşturmasın diye evlere kadar servis yapıyoruz. 0545-301-77-69 numaralı sipariş hattından bizlere ulaşabilirler. Sağlık için gerekmedikçe dışarı çıkmayalım. Bu süreci hep birlikte tedbirlere sımsıkı uyarak atlatacağız inşallah” ifadelerini kullandı. 

Diğer Haber

Şehit Gündüz’ün Ailesi ve Mezarı Ziyaret Edildi

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, 15 Temmuz’da FETÖ/ PDY terör örgütünün darbe teşebbüsü sırasında hayatını kaybeden …