16 Haziran Pazar , 2024

Minik Ellerden “Tasarlayıp Üretiyorum, Kendi Kitaplığımı Kuruyorum” Kermesi

Mimar Sinan Anaokulu Okul Aile Birliği tarafından “Tasarlayıp Üretiyorum, Kendi Kitaplığımı Kuruyorum ” adlı kermes gerçekleştirildi.

Anaokuluna yapılacak olan “Kitap Okuma Alanı”na katkı sağlamak amaçlı yapılan kermeste öğrenciler kendi el emeği ürünlerinin satışını ailelerine yaptılar. Birbirinden kıymetli ürünlerin çıktığı kermese velilerin yoğun ilgi gösterdi.

Mimar Sinan Anaokulu Müdiresi Yasemin Sezen Korkmaz, kermes ile ilgili olarak şunları söyledi: Bu kermesi yapmaya  öncülük eden okul aile birliği üyelerine, sevgili öğrencilerimizin birbirinden değerli el emeği ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlayan kıymetli öğretmenlerimize, öğrencilerimizin hazırladığı el emeği ürünlerini satın alarak okulumuza yapılacak olan Kitap Okuma Alanı’na katkı sağlayan, okulumuzu ikinci evleri olarak gören değerli velilerimize, tüm işlerde yardımımıza koşan okul personelimize ve en önemlisi birbirinden güzel el emeği ürünleri için can öğrencilerimize çok teşekkür ederiz. Mimar Sinan Anaokulu Ailesi olarak iyi varsınız.”Dedi.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …