12 Ağustos Cuma , 2022

Minik Öğrencilerden “Çanakkale Şehitlerine” Adlı Program

Erzincan İl Müftülüğüne bağlı hizmet veren 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri tarafından  “Çanakkale Şehitlerine” adlı program düzenlendi.

Müftülük Konferans salonunda düzenlenen programa; Vali Mehmet Makas’ın Eşi Hanımefendi Elif Makas, Belediye Başkanı Bekir Aksun’un Eşi Hanımefendi Ürküş Aksun, İl Müftüsü Burhan Çakır ve eşi Hanımefendi Aynur Çakır, kurs öğreticileri,  öğrenciler ve aileleri ile davetliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan programda Kur’an-ı Kerim tilaveti verildi. Ardından İl Müftüsü Burhan Çakır yaptığı konuşmada minik öğrencileri tebrik ederek, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmanın ardından minik öğrencilerin şiir dinletileri, bayrak gösterisi, Kur’an-ı Kerim’den ayetler, Hadis-i Şerif’ler ve güzel sözlerin okunması, “Bu Vatan Hepimizin” adlı gösterinin sergilenmesi, çeşitli duaların okunması ve “Çanakkale Geçilmez” gösterisi düzenlendi. Program, Kur’an Kursu öğreticilerinin, Vali Mehmet Makas’ın Eşi Hanımefendi Elif Makas’a ve Belediye Başkanı Bekir Aksun’un Eşi Hanımefendi Ürküş Aksun’a bayrak takdimi ile sona erdi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …