15 Temmuz Pazartesi , 2024

“Mübarek Kurban Bayramı’nı Kutluyoruz”

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, “Kurban Bayramı’nın bütün insanlığın kalplerinin birbirine yakınlaşmasına vesile olması yegâne ümidimizdir” dediler.  

Erzincan Milletvekilleri mesajlarında; “Tüm İslam âleminde ve cennet yurdumuzda olduğu gibi güzel şehrimiz Erzincan’da da birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi karşılıklı sevgi ve saygı duygularıyla pekiştiren bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmış bulunuyoruz.

Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir.

Bayram yakınlıktır, yakınlaşmadır. İdrak edeceğimiz olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığın kalplerinin birbirine yakınlaşmasına vesile olması yegâne ümidimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli halkımızın, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyoruz. Bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Son olarak Kurban kesimlerini işin ehli kişilerin yapmasını buradan tekrar hatırlatıyor ve maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayı unutmayalım diyoruz” ifadelerini kullandılar.

Diğer Haber

“Bebek Dostu Kuruluş” değerlendirmesi yapıldı

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi …