13 Ağustos Cumartesi , 2022

Narkorehber Faaliyetler Sürüyor

En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi kapsamında Narkorehber faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda 70 Narkorehber Faaliyeti ile 1750 vatandaşa ulaşılarak madde bağımlılığı ve uyuşturucu maddenin zararları anlatıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçmek ve uyuşturucu ile daha güçlü mücadele etmek amacıyla eğitim çalışmaları devam ediyor.

Anne duyarlılığından ve mücadelede anne desteğinden hareketle başlatılan “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında NARKOREHBER  faaliyetleri kapsamında; Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurs gören anne ve anne adayları, sürücü kurslarında eğitim alan vatandaşlar, Kur’an kurslarında kursiyer anne ve anne adayları, Erzincan’ın çeşitli kademelerdeki okullarda görevli öğretmen ve idareciler ile öğrenci velileri, özel güvenlik görevlileri, farklı kamu kurum kuruluşlarda görev yapan personeller, muhtelif ilçelerde kadın vatandaşlar olmak üzere toplamda 70 Narkorehber Faaliyeti ile 1750 vatandaşa ulaşılarak madde bağımlılığı ve uyuşturucu maddenin zararları anlatılarak farkındalık oluşturuldu.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …