16 Haziran Pazar , 2024

Öğretmen Tiyatro Topluluğu Uzun Bir Aradan Sonra Seyirciyle Buluştu

Erzincan il Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Birimi ile AR-GE birimi koordinasyonunda faaliyet gösteren “Öğretmen Tiyatro Topluluğu” uzun bir aradan sonra bir tiyatro oyunu ile seyircisiyle buluştu.

Öğretmen Tiyatro Topluluğu,    “Bugün Git Yarın Gel” adlı tiyatro oyunu ile izleyicilerden beğeni topladı. 2022 Mart ayı boyunca 4 farklı günde oyun sergileyecek olan topluluğun ilk gösterisi 22 Mart 2022 tarihinde Doğa Koleji Binali Yıldırım Salonunda gerçekleştirildi. Oyuna, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Albayrak, Şube Müdürü Hüseyin Erol ve vatandaşlar katıldı.

Hafta sonu tatilini lüks bir dinlenme tesisinde geçiren müdürüne eksik bir imzayı tamamlatmak için giden namuslu ve dürüst bir memur olan Şefik Şaşmaz’ın başından geçen komik ve tuhaf olaylar silsilesini konu alan iki perdelik oyunda, öğretmenlerin performansı seyircilerden tam not aldı.

Öğretmen Tiyatro Topluluğunun sergileyeceği oyun gösteri tarihleri ise şe şekilde;

  1. Oyun : 23 Mart 2022 Çarşamba / 19.00 – Doğa Koleji Tiyatro Salonu
  2. Oyun : 28 Mart 2022 Pazartesi / 19.00 – Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro Salonu
  3. Oyun : 31 Mart 2022 Perşembe / 19.00 – Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kongre Salonu

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …