13 Ağustos Cumartesi , 2022

Okul Yöneticilerini Geliştirme Programı (YÖGEP) Erzincan Açılış Programı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in bizzat tanıtımını yaptığı ve tüm okul ve kurum müdürlerimizin katılım sağlayacağı 120 saatlik

Okul Yöneticilerini Geliştirme Programı (YÖGEP) Erzincan Açılış Programı Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen programın açılışına, Belediye Başkan Yardımcısı Savaş Sinanoğlu, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Mücahit Kağan ve Merkez İlçelerde görev yapan tüm okul ve kurum müdürleri katıldı. Program, her biri  30  saat olan  4 modül  şeklinde planlandı.

Toplamda 120 saat olarak geçekleşecek olan semineri, Erzincan il merkezi ve ilçelerinde görev yapan  tüm okul ve kurum müdürlerinin alması sağlanıyor. Bu program ile okul ve kurum müdürlerinin mesleki gelişimlerinin arttırılması ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürürlüğe konulan Öğretmenlik Meslek Kanunu ile yeni hizmet içi eğitim anlayışının tabana yayılması hedefleniyor.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …