Okullarda ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ Projesi Sürüyor

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesi çerçevesinde kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile çocuk polisinin görevleri konularında öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi.

Güvenli Okul Güvenli Gelecek Projesi kapsamında Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince 2022/2023 Eğitim ve Öğretim yılında planlanan programlar sürüyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından ; Güvenli Okul Güvenli Gelecek Projesi kapsamında 2022/2023 Eğitim ve Öğretim yılında planlanan program doğrultusunda ““Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Trafik Güvenliği, Siber Güvenlik ve Hırsızlık-Dolandırıcılık ” konuları üzerine Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde, Asayiş Şube Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile birlikte,  Zeynep Mustafa Han İlkokulu 90, Ulalar Ortaokulu 65, Ulalar 75. Yıl Bayrak İlkokulu 85, Gül Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 85, Ulalar Sancak İlkokulu 50, Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Ortaokulu 150 öğrenci ve öğretmenlere bilgilendirilme yapılırken , 430 broşür dağıtıldı.

Diğer Haber

Erzincan’da yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte şehrin çeşitli …