12 Ağustos Cuma , 2022

Pazarda fiyatlar bir miktarda olsa gerilemeye başladı

Havaların ısınmasıyla hasat süresi kısalan ürünlerin pazara gelmesi etiketlere de olumlu yönde yansıyor. Pazarda fiyatlar bir miktarda olsa gerilemeye başladı. Pazarda ki meyve sebze fiyatlarında belli oranlarda düşüş yaşandı.

Pazarda fiyatlarda düşüş gözlendi. Yaz meyve ve sebzelerinin artmasıyla birlikte fiyatlarda düşüş gözlendi. Sebze ve meyvede düşüş yaşandığını dile getiren pazarcı esnafı, fiyatların ürünlerin artmasıyla birlikte daha da düşeceğini dile getirdiler.

Pazardaki ürünlerin önümüzdeki günlerde de biraz daha düşeceğini dile getiren pazarcı esnafı, vatandaş yine de fiyatların yüksekliğinden yakınıyor ifadelerine yer verdiler. Erzincan’da kurulan pazarlara gelen vatandaşın kimisi tezgahlara bakıp dönerken kimisi aldığı ürünlerle pazardan ayrılıyor. Semt pazarı esnafı, yaz döneminde fiyatlar ürünlerin bolluğu nedeniyle düşüş olacağını, vatandaşın da biraz daha rahat alış veriş yapacağını dile getirdi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …